KRS - 0000043188

monitoring pozycji

Licznik odwiedzin

 

____________

Z życia Koła — Wydarzenia 2011 roku

 

Uroczystości i imprezy w których uczestniczyli członkowie naszego koła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Członkowie koła zebrali się na świetlicy KPP aby podsumować miniony rok. Przedstawiono sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za miniony 2010 r. Mówiono też o planach na bieżący 2011 rok. Obecni wysłuchali Słowa Bożego wygłoszonego przez ks. kapelana i zaśpiewali kolędę. Zarząd  wyraził też podziękowania osobom szczególnie zaangażowanym w działalność koła, wręczono medale i dyplomy oraz złożono życzenia noworoczne.    

                                                                        Fotogaleria

Zarząd zaprosił do restauracji „Gwarna” członkinie oraz żony członków gnieźnieńskiego koła na uroczyste spotkanie z okazji DNIA KOBIET. Były życzenia toasty i kwiaty, oraz odśpiewano paniom tradycyjne STO LAT !

A, że Dzień Kobiet przypadał w ostatni dzień karnawału, spotkanie uatrakcyjniono o zabawę ostatkową. Przy dźwiękach muzyki tanecznej serwowanej przez „Adriana”, bawiono się wybornie przez kilka godzin.

                                                      Fotki 

Zarząd Koła wykonując swoje obowiązki statutowe między innymi poprzez organizowanie życia kulturalnego, zorganizował dla członków i sympatyków gnieźnieńskiego koła wyjście do teatru.

Z oferty tej skorzystało 30 osób. Chętni obejrzeli na deskach Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie farsę Robina Hawdona „Wieczór Kawalerski”. 

                                                      Fotki z teatru

UWAGA !!!

 

Jeżeli ktoś z uczestników powyższych wydarzeń wykonał ciekawe fotografie i chciałby je pokazać innym, proszę przesłać je na adres: seirp.gniezno@wp.pl - zostaną opublikowanie w tym serwisie

W dniu 5 kwietnia w świetlicy KRP odbyło się Zebranie ogólne członków gnieźnieńskiego koła. Zebranie to  obchody XX  Lecia powstanie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Były podziękowania dyplomy odznaczenia i medale.

                                            

Tym razem Zarząd Koła SEiRP w Gnieźnie zaprosił swoich członków i ich najbliższych do gnieźnieńskiego teatru im. Aleksandra Fredry na bardzo znaną komedię Franciszka Moliera „Świętoszek.

Z zaproszenia skorzystało 21 osób.

W dniu 4 maja 15 osobowa grupa członków koła, kolegów z NSZZ Policjantów oraz sympatyków naszego stowarzyszenia wypłynęła z Kołobrzegu w morze, aby z łodzi motorowej katamaran  GLOBTROTER rozegrać zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła SEiRP w Gnieźnie.

 I -miejsce i Puchar za złowionych największej ilości ryb zdobył kol. Jerzy Nowak, II-miejsce Paweł Braszka a III - Robert Lewandowski. Największego dorsza złowił Paweł Braszka i on otrzymał  Puchar za Największy Okaz Rejsu

                                                     

W dniach 3–4 czerwca odbyła się wycieczka do Krynicy Morskiej. Po drodze zwiedziliśmy Zamek Krzyżacki w Malborku. W Krynicy Morskiej 31 osobowa grupa uczestników została zakwaterowana w Ośrodku Wypoczynkowym „Polanka” w bardzo dobrych warunkach. Było też wieczorne spotkanie integracyjne z tańcami. Wycieczkowicze korzystając ze wspaniałej pogody chętnie przebywali na nadmorskiej plaży. Atrakcją był też rejs statkiem po Zalewie Wiślanym oraz zwiedzanie Fromborka w tam Planetarium.                  

                                             Foto galeria

 

 

Pobyt nad morzem

W dniu 22 lipca odbyły się w Gnieźnie uroczystości „Święta Policji”.

Obchody rozpoczęto o godz. 10.00 mszą Świętą w Kościele

Św. Michała. O godz. 11.00 delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem pomordowanych policjantów. O godz. 11.30 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbyła się uroczysta akademia, w czasie której wręczono odznaczenia i akty nominacyjne wielu policjantom i pracownikom cywilnym powiatu gnieźnieńskiego. W uroczystości uczestniczyła też delegacja naszego Stowarzyszenia.

Obchody Święta Policji

W dniach 26-31 sierpnia 36-osobowa grupa członków i sympatyków naszego koła wraz z najbliższymi przebywała na wypoczynku w górach. Odwiedziliśmy: Pszczynę, Poronin, Zakopane z Kasprowym Wierchem, Gubałówką, Skocznią narciarską i Krzeptówki, oraz w Pieninach - Czorsztyn, Niedzicę, Spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy, Morskie Oko, chętni mogli też skorzystać z innej atrakcji, jaką są na podhalu baseny geotermalne. Odbył się też wieczorek taneczny przy kapeli góralskiej. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na Jasnej Górze.                        

                                                               Fotogaleria

Pobyt na wypoczynku w górach

Zarządu koła realizując plan pracy na 2011 rok, zorganizował w dniu 28 października dla emerytów wyjazd do Poznania na spektakl przedpremierowy musicalu Mitcha Leigha „Człowiek z La Manchy”.

 

Z zaproszenia skorzystała 27 osobowa grupa emerytów i rencistów policyjnych

i wojskowych w raz z najbliższymi.               

Aria: „Śnić sen … „          …. więcej  zdjęć

 

 

Wyjazd do Teatru Muzycznego

W dniu maju kilkunastoosobowa grupa członków koła, wraz z  najbliższymi odpoczywała w Ośrodku WDW w Unieściu.  W pięknie położonym ośrodków odpoczywali wspólnie z koleżankami i kolegami emerytami ze straży pożarnej i wojska. Była spacery brzegiem morza, smaczna świeża rybka i oczywiście spotkania na wieczorkach tanecznych przy ognisku z grillem.

 

                                   

Wycieczka 2 dniowa do Krynicy Morskiej

Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28 listopada w restauracji „Gwarna” w Gnieźnie odbyła się zabawa andrzejkowa, na której bawili się wspólnie    członkowie gnieźnieńskich emeryckich stowarzyszeń służb mundurowych. Emeryci wojskowi, strażacy i policjanci wraz z najbliższymi bawili się wybornie do późnej nocy.

 

Organizatorem tegorocznej imprezy, był Zarząd Związek Koła Związku Wojska Polskiego przy ZRB w Gnieźnie.

                                             Fotki z imprezy

                                            

Zawody w wędkowaniu morskim

Wyjście do teatru 16 kwiecień

Zebranie kończące  XX Lat SEiRP

Wieczór w teatrze 12 marzec

Dzień kobiet—8 marzec

Spotkanie Noworoczne 04 styczeń

Spotkanie opłatkowe

W dniu 16 grudnia 2011 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe.

 

Organizator spotkania - Zarząd Koła SEiRP w Gnieźnie zaprosił zarówno zrzeszonych jak i niezrzeszonych emerytów i rencistów policyjnych powiatu  gnieźnieńskiego.

 

                                   

 

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia członkowie Zarządu Koła SEiRP w Gnieźnie, odwiedzili w domach tych członków koła, którzy nie mogli uczestniczyć we wspólnym spotkaniu opłatkowym.

 

Złożono życzenia świąteczno-noworoczne, dzieląc się opłatkiem.

 

Inne wydarzenia:

Statut SEiRP